Exklusivní prodej roubené chalupy v obci Blatce pod hradem Houska

Na Kokořínsku, pod tajemným hradem Houska se nachází roubená chalupa o dispozici 5 + 1,kterou Vám exklusivně nabízí ke koupi naše realitní kancelář.
Jedná se o částečně podsklepenou stavbu, která dříve bývala hospodou. Celý objekt je chráněn jako nemovitá kulturní památka. Nachází se v roztroušené zástavbě Dolní Housky, která je dnes částí obce Blatce. V prvním nadzemním podlaží se nachází setnice/kuchyň s kachlovou pecí, obývací pokoj a jedna ložnice, ve druhém nadzemním podlaží nalezneme tři další místnosti (ložnice) a koupelnu. Do objektu není přivedena voda, avšak pod částí chalupy se nachází nádrž, kterou je možno naplnit z cisterny. Z této nádrže je pomocí čerpadla zajištěn rozvod vody do objektu. V koupelně se nachází sprchový kout se sociálním zařízením. Dům je vytápěn lokálně tuhými palivy (v domě se nachází dvě kachlové pece). Odpadní vody jsou svedeny do septiku.
Prodej včetně vnitřního zařízení.
Nabízená chalupa je vchodem orientována na jih, přičemž se nachází ve výjimečně krásném přírodním prostředí, mezi loukami, lesy a skalami severní části Kokořínska.
Nejbližší prodejny, škola, MŠ a lékař se nacházejí v Dubé (cca 10 km), příp. v Doksech (cca 15km). Dubá, jakožto centrum tzv. Dubského Švýcarska ma vyníkající přímé autobusové spojení s Prahou, V Doksech se nacházejí supermarkety (Lidl, Peny, Kik).

3 200 000 Kč
Č.zakázky: 170021
Lokalita: Houska
Město: Blatce
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chalupy
Vnitřní dispozice: 5+1
Lodžie: ano
Parkovací stání: ano
Nízkoenergetický: ano
Odpad: septik
Elektřina: 220/380
Voda: ne
Plocha: 343 m2
Užitná plocha: 200 m2
Zastavěná plocha: 150 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 200 m2