Prodej pozemku ke stavbě RD, Dubá, okr. Česká Lípa

Exklusivně nabízíme k prodeji rovinatý pozemek v městě Dubá, jenž je zapsán v katastru nemovitostí jako \"zahrada\", nicméně je určen, a to na základě schváleného územního plánu, ke stavbě rodinného domu.
Nabízený pozemek se nachází na slunném místě v klidné části městečka Dubá, nedaleko komunikace III. třídy Dubá - Holany, aniž by ležel přímo u silnice. Pozemek je obdélníkového tvaru, přičemž jeho delší strany strany jsou orientovány ve směru sever - jih, a tak zamýšlený rodinný dům by mohl být vybudován s vchodem a zahradou orientovanými na jih. Plocha nabízeného pozemku je necelých 900 m2. Pozemek je nezasíťovaný, avšak na jeho jižní hranici je postavena kaplička, k níž je plánován přívod elektrického proudu. Vodovodní přípojka je nedaleko hranice pozemku, a tak by neměl být problém se připojit k obecnímu vodovodnímu řadu. V severní části pozemku se nachází původní kopaná studna, kolna na nářadí a suchý záchod.
Nabízený pozemek je vzdálen cca 10 minut chůze od centra městečka a 5 min od autobusového nádraží, z nějž vedou přímé autobusové linky do Prahy, České Lípy, Doks, Rumburku aj. Četnost spojů do Prahy je přibližně jeden spoj za hodinu, přičemž jízdní doba na holešovické autobusové nádraží je okolo jedné hodiny.
V Dubé je veškerá potřebná infrastruktura - ZŠ, MŠ, lékař, bankomat, restaurace, supermarket. Město je centrem tzv. Dubského Švýcarska, oblasti pískovcových skal, lesů a rybníků s hustou sítí turistických tras. 1 km od města se nachází rekreační Nedamovský rybník s písečnou pláží, kde je i letní kino a autokempem.

860 Kč/m2
Č.zakázky: 170025
Lokalita: Dubá
Město: Dubá
Typ objektu: Pozemky
Druh: bydlení
Elektřina: ne,přípojka před RD
Voda: ne
Plocha: 870 m2
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -