Prodej pozemku ke stavbě RD, Dubá, okr. Česká Lípa

Exklusivně nabízíme k prodeji rovinatý pozemek v městě Dubá, jenž je zapsán v katastru nemovitostí jako \"zahrada\", nicméně je určen, a to na základě schváleného územního plánu, ke stavbě rodinného domu.
Nabízený pozemek se nachází na slunném místě v klidné části městečka Dubá, nedaleko komunikace III. třídy Dubá - Holany, aniž by ležel přímo u silnice. Pozemek je obdélníkového tvaru, přičemž jeho delší strany strany jsou orientovány ve směru sever - jih, a tak zamýšlený rodinný dům by mohl být vybudován s vchodem a zahradou orientovanými na jih. Plocha nabízeného pozemku je necelých 900 m2. Pozemek je nezasíťovaný, avšak na jeho jižní hranici je postavena kaplička, k níž je přiveden elektrický proud. Vodovodní přípojka je nedaleko hranice pozemku, a tak by neměl být problém se připojit k obecnímu vodovodnímu řadu. V severní části pozemku se nachází původní kopaná studna, kolna na nářadí a suchý záchod.
Nabízený pozemek je vzdálen cca 10 minut chůze od centra městečka a 5 min od autobusového nádraží, z nějž vedou přímé autobusové linky do Prahy, České Lípy, Doks, Rumburku aj. Četnost spojů do Prahy je přibližně jeden spoj za hodinu, přičemž jízdní doba na holešovické autobusové nádraží je okolo jedné hodiny.
V Dubé je veškerá potřebná infrastruktura - ZŠ, MŠ, lékař, bankomat, restaurace, supermarket. Město je centrem tzv. Dubského Švýcarska, oblasti pískovcových skal, lesů a rybníků s hustou sítí turistických tras. 1 km od města se nachází rekreační Nedamovský rybník s písečnou pláží, kde je i letní kino a autokempem.
Na tomto pozemku Vám můžeme zprostředkovat výstavbu krásného a účelného montovaného rodinného domu ( dřevostavba ) o minimální dispozici 3 kk. Jedná se o novostavbu. Nemovitost je o rozměrech 8m x 12m a tvoří : chodba se vstupy na WC, do koupelny, technické místnosti a do obývacího pokoje. Obývací pokoj je spojen s jídelnou a kuchyní. V kuchyni se nachází vestavěná komora. Z obývacího pokoje jsou vstupy do ložnice a dalšího pokoje a na velkou zastřešenou terasu. V kuchyni, koupelně a WC jsou obklady a dlažba. Samostatné WC obsahuje toaletní mísu a malé umyvadlo. Koupelna je opatřena velkým sprchovým koutem 1,3m x 1,3m a umyvadlem. Po dohodě se zhotovitelem stavby lze místo sprchového koutu dát vanu. Elektroinstalace v domě obsahuje rozvaděč, zásuvky a vypínače, zásuvky pro Tv a internet. V technické místnosti se nachází bojler na ohřev vody, vytápění elektrickým nebo plynovým kotlem. Odpady jsou řešeny dle možností pozemku, buď lokální jímkou, nebo napojení na obecní kanalizaci. Střecha je bez půdy s plechovou krytinou Lindup – tj. imitace tašek. Okna a dveře jsou plastová. Hromosvody a zinkové okapy, jsou kompletně v ceně, včetně zastřešené dřevěné terasy se zámkovou dlažbou. Komín je zděný, vyvložkovaný. Na přání zákazníka lze vestavět krbová kamna které nejsou zahrnuty v celkové částce. Životnost domu je v případě řádného a důkladného udržování až 100 let. Po dohodě je možné dům libovolně dispozičně upravit s projektantem zpracující projekt. Za klienty jako bonusové služby jsou řešeny veškeré stavební a další povolení. Jsou vyřizovány také všechny úřední a zákonné podmínky a požadavky. V ceně domu je také samotný projekt od certifikovaného architekta.
Cena standardního domu 1 600 000,- Kč. V případě požadavku na základovou desku se cena navýší cca o 100 000,- Kč.

860 Kč/m2
Č.zakázky: 170025
Lokalita: Dubá
Město: Dubá
Typ objektu: Pozemky
Druh: bydlení
Elektřina: ne,přípojka před RD
Voda: ne
Plocha: 870 m2
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -