Prodej RD Dubá, Horky, okr.Česká Lípa

Exkluzivně nabízíme ke koupi rodinný dům nedaleko Máchova jezera, mezi městy Doksy a Dubá. Objekt o dispozici 3+1, prošel citlivou kompletní rekonstrukcí. K domu náleží pozemky o celkové rozloze 6000 m2. V prvním nadzemním podlaží se nachází obývací pokoj, kuchyň, koupelna a vstupní chodba. V druhém jsou dvě ložnice a půda. Obě ložnice jsou ve stavu končící rekonstrukce - stropy jsou obloženy palubkami, na podlahách z OSB desek zbývá položit podlahovou krytinu. Podlahovou krytinou v každé přízemní místnosti je keramická dlažba. V kuchyni se nachází kachlová kamna, která jsou těsně před dokončením celkové rekonstrukce.
Dům je vytápěn krbovými kamny, v obývacím pokoji je instalováno podlahové vytápění, v koupelně se nachází zrcadlo se zabudovaným infra topením. Ohřev vody je zajištěn bojlerem. Voda je přivedena z vrtu, odpad je sveden do bezodtokové jímky. K odvodu spalin slouží dva nové komíny. Vstupní dveře jsou nové, dřevěné. Okna v prvním nadzemním podlaží jsou taktéž dřevěná Okna ve druhém nadzemním podlaží jsou plastová, s imitací dřeva. Obě místnosti ve druhém nadzemním patře jsou zatepleny polyuretanovými deskami. Střecha je nová, s černými betonovými taškami.
V hlavním objektu se nachází menší kůlna, a je k němu přistaven dřevník. Pískovcový sklep je vybudován vně objektu. Televizní příjem je zajištěn satelitní anténou, Internet venkovním modemem a WiFi sítí. Zahrada a přiléhající část (cca 2/5) pozemku jsou rovinaté, zbylé části svažité. Pozemky kromě zahrady sloužily dříve k chovu dvou koní, přičemž k tomuto účelu mohou dále sloužit. K parkování slouží nově vybudované parkovací stání u silničky před domem. Nabízená nemovitost se nachází 6 km od Máchova jezera a 2 km od přírodního koupaliště Nedamov s kempem a letním kinem. Základní občanská vybavenost (lékař, ZŠ, MŠ, obchody, restaurace) se nachází v 3 km vzdálené Dubé, supermarkety jsou v Doksech. Dubá má výborné autobusové spojení s Prahou. Zastávka přímého autobusu do Prahy je od domu vzdálena cca 1 km.

2 950 000 Kč
Č.zakázky: 170027
Lokalita: Horky u Dubé
Město: Dubá
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 3+1
Parkovací stání: ano
Nízkoenergetický: ano
Elektřina: 220/380
Voda: studna
Plocha: 6000 m2
Užitná plocha: 150 m2
Zastavěná plocha: 500 m2
Obytná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 5500 m2
Energetická náročnost:G